Ormana Sakinlerinden Teşekkür

2 min read
Paylaşmak Güzeldir..


Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü İbradı’nın Ormana Mahallesi Söğüt Mevkiinde içme suyu imalatı çalışması gerçekleştiriyor.

Yaz aylarında nüfusun artmasıyla birlikte içme suyu sıkıntısı yaşayan İbradı Ormana Mahallesi’nin su sorunu Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü İbradı Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmayla son bulacak. 2021 yılında bulunan yeni içme suyu kaynağı 2 bin 700 metrelik hat imalatı ile Söğüt kaptajına ulaştırılıyor. Buradan Onas içme suyu deposuna aktarılacak olan doğal kaynak suyu, Ormana halkının sorununa çare olurken, ilerleyen zamanda oluşabilecek su sıkıntısının da önüne geçecek.

ORMANA SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR

Ormana Mahalle Muhtarı Fikret Canbaş, Ormana’nın doğal kaynak suyuna kavuşacağını belirterek, “İçme suyunu Ormana’mıza ulaştırdığı için Başkanımız Muhitin Böcek’e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Ormana sakinlerinden Ali Kocakulak da bölgede yaz aylarında su sıkıntısı yaşandığına dikkat çekerek, “Antalya Büyükşehir Belediyesi kaynak suyunu ana şebekeye bağlamak üzere büyük bir çalışma yapıyor. Gelip en ücra köşede bile bizi buldukları için Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours