Tütüncü: “Gemi karadan yönetilmez”

Paylaşmak Güzeldir..

Kepez’de yapılan her hizmet yatırımını şantiye şefi gibi tek tek inceleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Belediye başkanlığı makamları vakit tüketilecek yerler değil, hizmet üretilecek yerler. Gemi hiçbir zaman karadan yönetilmez.” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koşuyor. Kepez’in 68 mahallesi, 600 bini aşan nüfusuna hizmetin en iyisini götürebilmek için çalışan Başkan Tütüncü, yapımı devam eden projeleri de yerinde inceliyor. Bürokratlarıyla Kepez’in 68 mahallesinde yoldan kaldırama, köprüden parka, kreşten kütüphaneye kadar ilçeye kazandırılacak her yatırımı tek tek inceliyor. Her hafta ilçenin dört bir tarafını karış karış geziyor. Şantiyeleri dolaşıyor, projelerin planları üstünde tekrar tekrar duruyor.  Kepez’e en güzel hizmet için her projeyi yeniden gözden geçiriyor. Adeta bir şantiye şefi gibi Kepez’e kazandırılacak her yatırımı titizlikle yerinde inceliyor.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI YERİNDE YÖNETİMİ GEREKTİRİR

Antalya Şehir Hastanesi ile Antalya Bulvarı Korkuteli Kavşağı arasındaki, Masa Dağı bölgesinin ana trafik yükünü taşıyacak olan imar planındaki 60’lık yolun yapım aşamasını inceleyen Başkan Tütüncü, “Kepez’de hizmetlerde yatırımlarda bitmez.” dedi. Kepez’in adeta bir şantiyeye döndüğünü belirten Başkan Tütüncü, “Belediye başkanlığı makamları vakit tüketilecek yerler değil, hizmet üretilecek yerler. Şantiyelerimizin başında geziyoruz. Gemi hiçbir zaman karadan yönetilmez, o yüzden belediye başkanlığı makamları yerinden yönetimi gerektirir. Mahallelerdeki şantiyelerden yönetimi sağlıyor ve sürekli kontrol ediyoruz. Mühendislerimizde çalışanlarımızla yolun açıldığı yerdeyiz. Şu an bulunduğumuz yere ulaşım yok. Biz arazi araçlarıyla geldik, yol açılıyor ve buradaki çalışmaları kontrol ediyoruz. Arkadaşlarımızdan bilgiler alıyoruz. Bu ziyaretlerimizle birlikte çalışan arkadaşlarımıza farklı bir motivasyon yüklemiş oluyoruz. O yüzden biz diyoruz ki; işimizin başındayız, yerel yönetimi biliyoruz, yerinden yapmalıyız ve tam da hizmetin yapıldığı yerdeyiz. “diye konuştu.

Kepez Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours