MHP’li Abdurrahman Başkan; “İmanımız ve İnancımız Her Zaman Tam”

Paylaşmak Güzeldir..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Genel seçimler kadar yerel seçimlerin de Türkiye için çok büyük önem arz ettiğini bildirerek “Bunun için kongrelerimizi birlik ve beraberlik için de gerçekleştirip, lider ülke Türkiye hedefine doğru emin adımlarla 2024 seçimlerine hazırlanacağız” dedi.

MHP’li Abdurrahman Başkan, 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde gizli gündemler peşinde koşanların maskeleri ve kirli pazarlıklarının seçimlerden hemen sonra düştüğünü ve ortaya saçıldığına dikkat çekti.

ANTALYA’DA KONGRELERE START VERİLDİ

Antalya’nın Aksu ve Döşemealtı İlçe Başkanlıkları kongreleri yapıldı. Kongrelerde Divan Başkanlığını Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan yaparken MYK üyeleri Hüseyin Yıldız, Mustafa Aksoy ve İl Sekreteri Ünal Bilge divanı oluşturdu

Kongrelere MHP Antalya Milletvekili Hilmi Durgun, İl Başkanı Onur Temel, MYK Üyeleri, İl yöneticileri ve ilçe teşkilatları katılırken Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül verenler de büyük ilgi gösterdi.

Kongrelerde yapılan seçimlerde MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün ve MHP Döşemealtı İlçe Başkanı Kadir Gürcan yeniden seçildiler.

Kongrelerde konuşan MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, 14. Büyük Kurultayımıza giden süreçte, Antalya ilçelerinde de başlayan kongre süreçlerinin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

“ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM GERİDE KALDI”

“Sözlerimin başında; partimizin bugünlere gelmesinde gelecek nesillere bırakılacak en büyük mirasın onurlu bir geçmiş ve şerefli bir gelecek olduğunun gösterilmesinde katkısı olan, Ülkücü- Milliyetçi Hareketin her bir mensubuna, sizlerin huzurunda teşekkürlerimi sunuyorum.

14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde, Türk asrının hemen arifesinde, Türk devletinin ve milletinin geleceği için hayati önem taşıyan çok önemli bir seçimi geride bıraktık.

Bu süreçte teşkilatlarımızın her bir mensubunun, Türk Milliyetçiliğinin yegâne ve tak kalesi olan Ülkücü Harekete gönül vermiş her bir gönül erinin, samimiyet, sadakat ve inanç ile çalıştıklarına şahitlik ettik.

“İMANIMIZ VE İNANCIMIZ HER ZAMAN TAM”

 ‘Bizler, bu davada her türlü zorluğa; her bedeli ödemeye dün oldu gibi bugün de hazırız. Çünkü davamız, Türk milletinin ezelî ve ebedî davasıdır…’

Bugün insanlığa umut olan ülkülere sahip yürekler bu kutlu çatının altında atmaktadır. Çağ kapatıp, çağ açan neslin torunları bu gün bu çatının altında yaşam bulmaktadır. Bu yüzdendir ki; ülkülerimizin gerçekleşeceğine olan imanımız ve inancımız her zaman tamdır.

14 ve 28 Mayıs seçimleri bizlere gösterdi ki gizli gündemler peşinde koşanların maskeleri ve kirli pazarlıkları seçimlerden hemen sonra düştü ve ortaya saçıldı.

Yakın tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan bu seçimler Türk milletinin dayatmalara boyun eğmeyeceğini tüm dünyaya göstermiş ve kendisine istikamet çizmeye çalışanlara çift başlı kartaldan ilham alan Anadolu ferasetine sahip Türk Milleti tüm dünyaya gereken cevabı en demokratik şekilde tokat gibi vermiştir.

Seçimlerin hemen akabinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin her mensubu gönül alarak, gönül yaparak, gönülleri kazanarak 2024 yılın mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için yoluna devam etmektedir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin de her zaman ifade ettiği gibi Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin son siperidir.

Bunun için de genel seçim kadar yerel seçimler de ülkemiz için çok büyük önem arz etmektedir.

Çünkü Milliyetçi Hareket Partisi istiklalimizin son müdafaa hattıdır.

“BU TOPRAKLARDA KÖK DE BİZİM GÖK DE BİZİZ”

Yarım asrı aşarak Türk siyasi tarihinin adeta anahtarı olan Milliyetçi Hareket Partimizin Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin liderliğinde Türk milletine karşı sorumluluğunu yerine getirmeye devam edeceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Ve unutulmasın ki bu topraklarda kök de biziz, gök de biziz. Çünkü bu dağın tozu da toprağı da bizimdir; bu bağın dalı da yaprağı da bizimdir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifade ettikleri gibi; ‘Hedefimiz; Cumhur İttifakı’nın doğasına ve ruhuna muvafık hareket edip muhalefet partilerinin yönetimindeki belediyelerin yürek yaralayan makûs ve meyus hallerine son vermektir.’ İstikrar ve hizmet için, uyumlu yönetimle, umutlu geleceğe” ulaşmaktır.

HEDEF LİDER ÜLKE TÜRKİYE

Bunun için kongrelerimizi birlik ve beraberlik için de gerçekleştirip, lider ülke Türkiye hedefine doğru emin adımlarla 2024 seçimlerine hazırlanacağız. Merkezi yönetimle yerel yönetimler arasında tam bir uyumun sağlanması için elimizden gelen her çabayı hep birlikte göstereceğiz.

‘2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ temasıyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğimizi ifade ediyor; bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Milliyetçi Hareket Partisi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours