Paylaşmak Güzeldir..

Sanatçı Berrin Küçük’ün muhteşem eserlerinden oluşan kişisel sergisi Side Kültür Evi’nde açıldı.

Açılışa, Manavgat Belediye Başkanı Niyazi NefiKara, Sanatçı Berrin Küçük, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Zengin renk paleti ve özgün tarzıyla tanınan Berrin Küçük, eserlerinde sanatseverleri farklı dünyalara davet ediyor. Sergide, yüzlerce farklı temada yağlı boya tablolar, akrilik tablolar ve el işi dekoratif eserler yer alıyor. Side Kültür Evi’nin duvarlarını süsleyen resimler, sanat dolu bir yolculuk vaat ediyor.

Sanatseverler sergide, Berrin Küçük’ün eserlerini inceleme fırsatını yakalarken, bir yandan da sanatçıyla sohbet etme imkanı buldular. Berrin Küçük’ün eşsiz eserleri, 9 Haziran tarihine kadar Side Kültür Evi’nde ziyaret edilebilecek.

“Bu güzellikleri paylaştığım için çok mutluyum”

Sergi açılışında konuşan Berrin Küçük, “Bu benim ilk kişisel sergim. Side gibi tarihi değeri olan bir ortamda, 72 yaşında bu sergiyi açmak nasip oldu. Yağlı boya, akrilik ve dekoratif çalışmalar ürettim. Bu güzellikleri sizlerle paylaştığım için çok mutluyum. Herkese tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Sanat, yaşamın derinliklerini yansıtır

Açılış sonrası düşüncelerini ifade eden Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, sanatın düşünce ve duygu yönünü vurguladı. Başkan Kara, “Sanat, sadece güzellikleri değil, aynı zamanda düşünceyi, duyguyu ve yaşamın derinliklerini yansıtır. Berrin Küçük’ün eserleri de bu derinliği ve çeşitliliği bünyesinde barındırıyor. Sanatçılarımızın ve sanatseverlerimizin emekleri, şehrimizin ve ülkemizin kültürel mirasının daha da zenginleşmesine katkı sağlıyor. Bu vesileyle, Berrin Küçük gibi değerli sanatçılarımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Manavgat Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours