Paylaşmak Güzeldir..

Deniz Kurdu-2/24 Tatbikatı’nın ardından Finike Limanı’na demirleyen gemilerin komutanları Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’yi ziyaret etti.

Güney Görev Grup Komutanı Tuğamiral Yusuf Akyüz’ün komutanlığında ziyarete gelen heyette, 2.Muhrip Filotillası Komodoru DenizAlbay Berke Uraz, TCG Gaziantep Komutanı DenizAlbay Ufuk Koç, TCG Gaziantep Başçarkçı Deniz Binbaşı Oktay Dönmez, TCG Bartın Komutanı Deniz Binbaşı Hakan Topçular, TCG Bartın Başçarkçı Deniz Binbaşı Selman Metin hazır bulundu.

Geçtiğimiz hafta Ege Denizi’nde gerçekleştirilen Deniz Kurdu-2/24 tatbikatının ardından Finike Limanı’na demirleyen Deniz Kuvvetleri’ne gemilerinin komutanları ve Güney Görev Grup Komutanı Tuğamiral Yusuf Akyüz’ün komutanlığında, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’yi ziyaret etti.

Deniz Kuvvetleri Donanması’nın göz bebeği olan gemilerimizi Finike’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Finike’nin donanmamıza her zaman ev sahipliği yapmaktan gurur duyacağını da belirtti. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın Finike Limanı’na yapılan bu ziyaretle daha da anlam kazandığını ifade eden Başkan Mustafa Geyikçi, “Cumhuriyetimizin kurtuluş ateşinin yakıldığı, Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlık ve özgürlüğünün kazanılmasında tarihi bir dönüm noktası olan 19 Mayıs 1919’un 105’inci yılında vatandaşlarımızın limanımızda misafirimiz olan Donanma üyelerimizi ziyaret edebilecek olması büyük bir şanstır” dedi.

Finike Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours