Paylaşmak Güzeldir..

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı sporcularını ziyaret etti. Başkan Kotan, “Sizlerin başarısı gençlerimize örnek olmaktadır. Bizler de bu spor yapmak isteyen gençlerimize elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı sporcularıyla bir araya geldi. Milli ve ata sporumuz olan güreş sporunun önemine vurgu yapan Başkan Kotan, “30 yıldır Antalya’da yaşıyorum. Ata sporumuz güreşlerin Antalya’da ne kadar önemli bir yere sahip olduğu ortada. Antalya sayesinde ben de güreşleri çok sevdim. Tüm müsabakalara da katılmaya çalışıyorum” dedi. 

“GENÇLERE GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ”  

Sporculara ellerinden gelen desteği vereceğini belirten Başkan Kotan, “Belediye başkanlığı sürecinde yanınızda olup desteğimizi vereceğiz. Hocalarımızla konuşuyoruz. İnşallah milli güreşimizde güzel madalyalar kazanırsınız ve bizleri gururlandırırsınız. Sizleri böyle görmek benim için gurur verici.  Bizler Atatürk’ün çizgisinde ilerleyen gençleriz. Mustafa Kemal Atatürk bizlere bilimle, sporla uğraşmamızı öğütlemişti. Bizler de Atatürk’ün açtığı bu hedef doğrultusunda Konyaaltı’ndaki tüm gençlerin sporun her dalıyla uğraşmasını istiyoruz. Onlara elimizden gelen tüm olanakları sağlamak istiyoruz. Sizlerin de başarılarınızla gençlere örnek olmanız bizler için çok kıymetli” diye konuştu.  Ziyarette sporculara baklava ikramında bulunuldu. 

Konyaaltı Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours