Paylaşmak Güzeldir..

Türkiye’nin ilk Bebek Parkı’nı açan Konyaaltı Belediyesi, şimdi de 2 Mayıs Dünya Bebek Günü kapsamında bebeklere ve ailelerine özel “Bebek Günleri” düzenliyor. Emekleme yarışmasından babaların bez bağlama yarışmasına, bebek yogasından söyleşi ve eğlenceli oyunlara kadar çeşitli etkinliklerin yer alacağı “Bebek Günleri” 2-4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin ilk Bebek Parkı’nı açarak bebeklerin ve ailelerinin keyifli ve verimli vakit geçirmelerini sağlayan Konyaaltı Belediyesi, şimdi de 2 Mayıs Dünya Bebek Günü kapsamında “Bebek Günleri” düzenliyor. Konyaaltı’nda Bebek Parkı’nda Bebek Günleri’nde emekleme yarışmasından babaların bez bağlama yarışmasına, bebek yogasından söyleşi ve eğlenceli oyunlara kadar çeşitli etkinlikler yer alacak.
BEBEKLER EMEKLEYECEK, BABALARI BEZ BAĞLAYACAK
Bebek Günleri’nin son günü heyecanlı yarışmalara sahne olacak. 4 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de Bebek Emekleme Yarışması ile Babalarla Bebek Bezi Bağlama Yarışması yapılacak. Renkli görüntülere sahip olacak yarışmalarda bebekler start çizgisine ulaşmak için kıyasıya mücadele ederken, en hızlı bebek bezi bağlayan baba ise günün kazananı olacak. Etkinlikler kapsamında ayrıca gün boyunca gerçekleştirilecek olan tuz seramiği hazırlama, yüz boyama etkinliği, sanatsal kolaj atölyesi, yaratıcı fikir atölyesi ve mini diskoda bebekler ve aileleri gönüllerince eğlenecekler.

Konyaaltı Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours