Paylaşmak Güzeldir..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat Kadın Kolları Başkanı Dilşad Taş ve yönetim kurulu üyeleri Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.    

CHP Kadın Kolları üyeleri, Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara’nın “Halkçı Belediyecilik” anlayışının hesap verebilir, şeffaf, katılımcı, eşitlikçi ve demokratik olacağını belirterek kendisine her zaman destek vereceklerini söyledi.

Manavgat’ta katılımcı yönetim anlayışının hakim olacağını belirten Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, halka verdiği sözleri sırasıyla yerine getireceğinin sözünü verdi.Başkan Niyazi Nefi Kara, “Manavgat’ımıza ‘Halkçı Belediyecilik’ ilkesiyle hizmet etme adına çıkmış olduğumuz bu onurlu yolda kadınlarımız bizlere her zaman destek oldu. Onları bizim diğer yarımız. Kent yönetiminde hep birlikte olacağız. Manavgat’ımıza hep birlikte hizmet edeceğiz. Billboardlarda benim resmimi değil kentimize yaptığımız hizmetlerimizi göreceksiniz. Ortak akılla yapacağımız çalışmalarla billboardlarda hep birlikte yer alacağız. Manavgat’ta olumlu anlamda değişimler olacak ve bunu da birlikte yapacağız. Halkımıza ‘Biz Biriz ve Birlikteyiz’ dedik. Göreve sürecimizde bu ilkelere bağlı kalacağız. Tüm kadınlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.” dedi.

Manavgat Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours