Paylaşmak Güzeldir..

DÖSİAD’ın kendi bünyesinde başlattığı ‘DÖSİAD Akademi’ ilk dersini ‘İletişim Becerileri’ başlığı altında verdi. Eğitimde; iletişim becerileri, etkili iletişim, iletişim engelleri, iş ve meslek hayatında iletişim konuları ele alındı. DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer eğitimlerin dönemsel olarak devam edeceğini söyledi.

Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği, yeni bir projeye imza attı.  14 yıl önce kurulan ve yurtiçi yurt dışı birçok başarılı çalışmaya imza atan Gültekin Gencer başkanlığındaki DÖSİAD, dernek üyesi sanayici ve iş insanlarının, ikinci kuşak genç hissedarların, yöneticilerin, ara kademe yöneticilerin ve gelecek vadeden yönetici adaylarının; kişisel ve mesleki gelişimlerine ve kurumsal yönetim anlayışının geliştirilmesine yönelik eğitim vermek için DÖSİAD Akademi’yi başlattı.

İLK DERSE YOĞUN KATILIM

Proje kapmasında ‘İletişim Becerileri’ başlıklı ilk eğitim hafta sonu dernek binasında verildi. Katılımın yüksek olduğu eğitime, dernek üyesi şirketlerin temsilcileri, genç yönetim kurulu üyeleri ve her kademeden şirket yöneticileri katıldı. Geçtiğimiz yıl dernek üyeleri ile yapılan eğitim ihtiyaç analizi ile belirlenen ve üyelerin talep ve beklentileri doğrultusunda planlanan kişisel gelişim eğitimlerine yıl içinde devam edilecek.

EĞİTİMLER DEVAM EDECEK

DÖSİAD Akademi’nin önemli bir proje olduğunu belirten Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Gencer, “Hem üyelerimizi, hem de üyelerimizin yöneticilerinin kendilerini geliştirmeleri için bu projeyi başlattık. Akademide dönemsel olarak farklı konularda eğitimler verilecek” diye konuştu.

Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours