Paylaşmak Güzeldir..

İyi Parti’de Kurultay heyecanı yaşanırken gözler Antalya’ya çevrildi. Kurucular Kurulu Üyeleri Musa Ertuganbaşta olmak üzere İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ile birlikte üst kurul delegeleri ‘Koray Aydın’ı destekliyor.

İyi Parti’nin kuruluşunda ve teşkilatlanmasının mimarı olan Koray Aydın, yaklaşan Kurultay öncesinde açık ara önde görülüyor. İyi Parti’nin kurulduğu günden bu yana davaları için kritik süreçlerin aşılmasında ön planda yer alan Kurucular Kurulu Üyeleri ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Koray Aydın’a destek devam ediyor. Kurucular Kurulu Üyeleri Musa Ertugan ve Feridun Bahşi’nin Koray Aydın’ı desteklediklerini açıklamalarının ardından Antalya İl Başkanı Vahdet Karacan ve beraberindeki üst kurul delegeleri de ‘Koray Aydın’ dedi.

KİMLER KATILMIŞTI?

Geçtiğimiz hafta içerisinde aralarında partinin önde gelen isimleri olarak bilinen Kurucular Kurulu Üyeleri Musa Ertugan, Feridun Bahşi ile birlikte Abdulkadir Akcan, Vahdet Afşin Karacan, İbrahim Celayirolu, Alper Arıkan, Alper Sert, Ercan Erim, Adil Erkoç, Ayhan Bölükbaşı, Ayhan Erel, Behiç Çelik, Fuat Yıldırım, İbrahim Halil Oral, Mehmet Arslan, Sevin Çağlayan, Sevinç Gümüş, Şahin Arslantaş, Tamer Kayaalp, Vedat Bayram, Mustafa Çelik,  Eski Genel Başkan Yardımcısı Arzu Önşen ve Bülent Erol, Ankara’da Koray Aydın’ı ziyaret ederek destek mesajı vermişlerdi. Antalya Eski Milletvekili Feridun Bahşi’nin de dilekçeyi imzaladığı, sonuna kadar Aydın’a destek olduğu öğrenildi.

ERTUGAN’IN MESAJI ETKİLİ OLDU

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi Musa Ertugan’ın sosyal medya hesabından paylaştığı, “İyi parti kurucular kurulu üyeleri olarak, Genel Başkan Adayımız Sn. Koray Aydın Başkanımızı Ziyaret ettik desteklerimizi belirterek imzalarımızı verdik. Ayrıca, Tüm illerden gelen verilere göre bayrak yarışını açık ara kazanıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” mesajının ardından Antalya’daki üst kurul delegelerinin Koray Aydın’ı genel başkan olarak görmek istediği öğrenildi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours