Paylaşmak Güzeldir..

Antalya’nın Alanya ilçesi ile Mersin Mezitli ve Silifke ilçelerinde yerleşik yabancılara ve Rusya Federasyonu vatandaşlarına emlak ve gayrimenkul danışmanlığı yapan genç turizmci Asım Baştuğ, çocukluk ve gençlik hayali olan şarkı söyleyerek bir albüm çıkarma hayalini 42 yaşından sonra kolları sıvayarak başladı.

Mersin Silifkeli genç turizmci Asım Baştuğ, çocukluk hayalini gerçekleştirmek için ilk olarak sanatçı Yıldız Tilbe’den müzik eğitimi aldı.

Asım Baştuğ, söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan ”Kandıramazsın Beni” şarkısını seslendirdi. Genç turizmci seslendirdiği ”’Kandıramazsın Beni ” şarkısı için Yıldız Tilbe direktörlüğünde MGM müzik tarafından yönetmen Teoman Topçu Sakarya’nın Karasu Mahallesinde video klip çekti.

Genç turizmci Asım Baştuğ, ‘Çocukluk ve gençlik hayalim olan bir müzik albümü çıkarmada ilk adımı attığım için çok mutluyum. Bana destekleri için Yıldız Tilbe’ye teşekkür ederim. Hiç kimse çocukluk ve gençlik hayalini ertelemesin. Ben çocukluk hayallerimin peşine 42 yaşında düştüm. Biliyorum daha yolun başındayım ama; bence herkes hayallerinin peşine düşmeli. Yarına bırakmamalı. Çünkü yarınların neler getireceği meçhul.’ dedi.

Genç turizmcinin şarkı klipi ilk gün sosyal medyada çok büyük ilgi gördü ve görmeye de devam ediyor.

Abdurrahman Büyükkeskin / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours