Paylaşmak Güzeldir..

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda; “Mübarek Ramazan ayının ardından bir Bayram’a daha kavuştuk. Hoşgörü, dayanışma ve sevginin çoğaldığı bayramımızı anlamına yakışır bir şekilde kutlayalım” dedi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, ATSO üyelerinin, Antalyalıların ve tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı. Kardeşlik ve birlik duygularının en güçlü şekilde hissedildiği, bereketin ve sevginin yoğun olduğu Ramazan Bayramı’nın hayırlı olmasını dileyen ATSO Başkanı Ali Bahar, “ATSO ailemizde ve kentimizde, birlik ve beraberliğin daim olmasını, kardeşlik bağlarının her geçen gün daha da güçlenmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Kent Ekonomisi Canlanacak

Seçim sürecinin sona ermesiyle birlikte ekonomide güzel bir sürecin başlamasını dileyen Başkan Bahar, “Ramazan’ın bereketi ve huzuruyla dolu günlerin ardından, birlik ve beraberlik içinde bir bayramı daha birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramı’nın tüm güzellikleriyle evlerimizi, işyerlerimizi ve gönüllerimizi süslediği bu özel günlerde işlerinize bereket getirmesini diliyorum” dedi. Antalya’da turizm sezonunu Ramazan Bayramı ile birlikte karşıladıklarını kaydeden Bahar, “9 günlük bayram tatilinde kentimizde ülkemizin dört bir yanından milyonlarca insanı misafir edeceğiz. Antalya’mız Türkiye’nin cari açık ile mücadelesinde itici güç, doğası, güneşi, sahilinin yanı sıra tarihi ve kültürel değerleriyle yabancı turistlerin olduğu kadar yerli turistlerin de vazgeçilmezi olan bir tatil destinasyonu. Tatil süreci sadece sektörün değil, tüm kent ekonomisinin canlanmasına da önemli bir katkı sağlayacaktır” diye konuştu.

Birlik ve Beraberliğimiz Daim Olsun

Antalya’nın zengin kültürel mirasına, mavi bayraklı plajlarına ve tarihi dokusunun önemine işaret eden Bahar, “Bu bayramda da ülkemizin farklı şehirlerinden yüz binlerce misafiri konuk edeceğiz. Kent ekonomimize katkısı kaçınılmaz olacak bayramın bereket getirmesini diliyorum” dedi. Bayram sevinçlerinin kalıcı olmasını dileyen ATSO Başkanı Ali Bahar, “Kardeşlik ve birlik duygularının en güçlü şekilde hissedildiği, bereketin ve sevginin yoğun olduğu Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum. Kentimizde ve ATSO ailemizde, birlik ve beraberliğin daim olmasını, kardeşlik bağlarının her geçen gün daha da güçlenmesini temenni ediyorum” dedi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours