Mesut Kocagöz sevgisi, şiddetli yağmurun önüne geçti

Paylaşmak Güzeldir..

Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında yaklaşık 3 bin mahalle sakiniyle iftarda buluştu. Şiddetli yağışa rağmen, iftar programına katılarak Kocagöz’e destek olduklarını gösterdiler.

Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu. Yaklaşık 3 bin vatandaşın katıldığı iftar programında bir araya gelen Kocagöz, hem iftarını mahalle sakinleriyle birlikte açtı hem de yemek dağıttı. Kocagöz’e destek vermek için programa katılan binlerce vatandaş, iftar saatinde Antalya genelinde başlayan şiddetli yağışa aldırış etmedi.

SİZ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ, BİZ DÖNÜŞTÜRECEĞİZ

Kocagöz, Kepez’de önce değişim, sonra da dönüşüme imza atacaklarına dikkat çekerken, “Öncelikle sizler Kepez’de değişimi sağlayacaksınız, biz de sizden aldığımız yetki ve güçle dönüşümünü başlatacağız. Hemşehrilerimizle buluşmaya, sorunlarını dinleyip çözümlerimizi anlatmaya devam edeceğiz. İlçemize kazandıracağımız projelerimizle çocuklarımıza daha yaşanabilir bir Kepez sağlayacağız. Tuttuğumuz oruçlar ve dualar kabul olsun, hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours