Okudan Sarılar’da Seçim Ofisi açtı

Paylaşmak Güzeldir..

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Süleyman Okudan’ın Sarılar seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü. Cumhur İttifakı’nın Sarılar seçim ofisi açılışında katılımın çok yüksek olması nedeniyle Manavgat kamuoyunda “miting gibi açılış oldu” yorumları yapıldı.

Katılımın çok yüksek olduğu Sarılar seçim ofisi açılışına Dışişleri eski bakanı, Antalya milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhur İttifakı’nın Manavgat Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Süleyman Okudan. Cumhur ittifakını oluşturan Partilerin İlçe Başkanları, Gençlik kolları Başkanları, Cumhur İttifakı’nın Manavgat Belediye Meclis Üyesi Adayları, Cumhur İttifakından Manavgat Belediye Başkanı Aday Adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BİRLİKTE TARİHE NOT DÜŞELİM

MHP ilçe Başkanı Noman Enhoş, Ak Parti İlçe Başkanı A. Ali Erol ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu seçim ofisi açılışında birer konuşma yaptılar. Yapılan konuşmaların ardından Sarılar halkına seslenen Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Süleyman Okudan“ Seçilir seçilmez bir ayıbı ortadan kaldıracağız. Manavgat’ı doğalgazla tanıştıracağız. Manavgat’ın bütün komşu ilçelerine doğalgazın gelmesi ve Manavgat’ta olmaması çok acı, bu ayıbı ortadan kaldıracağız” dedi. Birlik, beraberlik konusuna vurgu yapan Başkan Adayı Okudan “Manavgat deyince hepimiz aynı yöne bakmalıyız. Artık el ele tutuşmalıyız. Size siyasi görüşünüzü, duruşunuzu, yaşantınızı değiştirin demiyorum. Bir kereliğine düşüncenizi bir perde geriye koyun. Bana bir şans verin. Birlikte Manavgat’ı değiştirelim. Birlikte tarihe bir not düşelim.

MARKA ÜNİVERSİTE KURACAĞIZ.

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Süleyman Okudan “Manavgat’a hak ettiği üniversiteyi kuracağız. Hem de öyle bir üniversite kuracağız ki..Marka bir üniversite kuracağız marka..” diye konuştu. Daha önce iki dönem Konya Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü yapan Belediye Başkan Adayı Okudan “  Ben Konya Selçuk Üniversitesinde Rektörken Selçuk üniversitesinde ayrılarak kuruluna dört üniversite’nin kuruluş aşamasında görev aldım. Bu konuda çok tecrübeli olduğumu düşünüyorum. Akademik kadromuz hazır. Manavgat’a marka bir üniversite kazandıracağız” dedi. Ulaşım, Konut, Alt yapı gibi birçok, konuda projelerini anlatan Prof.Dr. Süleyman Okudan “Manavgat’a dair bir değişimin öncüsü olmak istiyorum. Destek verin Manavgat’ı bir dünya markası yapalım” diye konuştu.

HATİCE AVCI “SÜLEYMAN HOCAMI DESTEKLİYORUM”

İYİ  Parti İlçe eski Başkanlarından Hatice Avcı, Başkan adayı Süleyman Okudan hocaya desteğini açıkladı. Hatice Avcı “Öncelikle belirtmek isterim ki şahsımın hiç bir siyasi parti ile bağlantım yok. Sade bir vatandaşım. Ancak adaylar arasında, Manavgatın bağrından çıkıp, yıllarca Konya’ da Manavgatlı hemşerilerimize, hiç bir ayrım gözetmeksizin kapılarını sonuna kadar açmış, kimsesizlerin kimsesi olan, çaresizlere çare olan, umutsuzlara derman olan, her şeyden önemlisi sahip çıkan Manavgatlının Süleyman hocası. O dönemlerde siyasette olmama rağmen hiç ayrım yapmadan yüzlerce vatandaşımıza yardımcı olmuştur. İyi ki varsınız. Halka hizmet hakka hizmettir. Şimdide Manavgat da Manavgat’ımıza ve Manavgat ‘lımıza hizmet aşkıyla yanan, Manavgat’ımıza altın çağını yaşatmak için mücadele eden, projeleriyle ve ekibiyle Manavgat a hizmet etmeye taliptir. Çıkmış olduğu bu yolda Manavgat’ımıza ve Manavgatlı hemşerilerimize en güzel hizmeti vereceğinize inancımız tam , desteğimiz tamdır .Allah yolunuzu açık etsin Süleyman Hocam” dedi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours