Kocagöz: Belediyecilik, sadece imar ve inşaat değildir

Paylaşmak Güzeldir..

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Göksu Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi. Kepez’de insan odaklı siyaset yapacaklarına dikkat çeken Kocagöz, belediyeciliğin sadece imar, inşaat ve şantiye alanı olmadığını, temiz yaşanabilir çevrenin belediyeciliğin olmazsa olmazı olduğunu söyledi.

Göksu Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, semtin eksiklerini ve beklentilerini dinledi. Göksu Mahallesi’nin tam olarak bir mahalle görünümüne kavuşturulmadığını vurgulayan Kocagöz, “Göksulu hemşehrilerimiz müsterih olsunlar. Kepez’in her mahallesinde olduğu gibi Göksu Mahallemiz de hak ettiği hizmetleri alacak” diye konuştu.

HALKA RAĞMEN DEĞİL, HALKLA BERABER

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Kepez bölgesindeki tüm mahalleleri ziyaret etmeye, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Göksu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Kocagöz, Göksu Mahallesi’nin hak ettiği hizmeti alamadığına dikkat çekti. Kocagöz, “Kepezimize hizmet edebilmek için yoğun bir tempo bizleri bekliyor. Önümüzdeki dönemde sizlerle birlikte çalışacağız. Vatandaş odaklı çalışmalara imza atacağız. Yapacağımız işlerde vatandaşlarımızın memnuniyeti bizler için belirleyici olacak. İnsan odaklı hizmet edeceğiz, hayata geçireceğimiz projelerimiz var. Halka rağmen değil, halkla beraber sizlerin taleplerini yerine getireceğiz” dedi.

KEPEZ’E ANTALYA DİYEMİYORUZ

Dünya turizminin başkenti olan Antalya’da Kepez’in ‘Antalya’ diye tanımlanamadığını vurgulayan Kocagöz, 1 Nisan’dan sonra Kepez’in makus tarihinin değişeceği müjdesini verdi. Kocagöz, “Kepez, Antalya’dır. Ama Antalya’nın geleceği Kepez demek zorundayız. 81 vilayetten gelen, 7 bölgeden gelen insanların bir mozaiktir. Neden belediye başkanı olmak istediğimi anlatayım. Biz yola çıkarken Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Büyük İşleri Yalnız Büyük Milletler Yapar’ sözüyle yola çıktık. İsmet İnönü’nün dediği gibi ‘Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur’ sözüyle yola çıktık. Bülent Ecevit’in ‘Bizim iki gücümüz var. Hak ve halk’ sözüyle yola çıktık. Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘Hak, hukuk, adalet’ sözüyle yola çıktık. Ekrem İmamoğlu’nun ‘Sevgi kazanacak’ sözüyle yola çıktık. Genel Başkanımız Özgür Özel’in ‘Cumhuriyet Halk Partisi ikinci parti olmayacak’ sözüyle yola çıktık” şeklinde konuştu.

PROJELERİNİ TEK TEK ANLATTI

Kocagöz, Göksu Mahalle sakinlerine 1 Nisan’dan sonra gerçekleştireceği projeleri tek tek anlattı. İnsan odaklı belediyecilik ile herkese örnek olacaklarını ifade eden Kocagöz, “Bu kentte acı var, bu kentte acı var. 55 ilden büyük olan Kepez hala köy. 650 bin nüfuslu Kepez’imizde hala yoksulluk ve yokluk varsa, burada bir paylaşım hatası, burada bir rant vardır. Biz eşit hizmet getirmeye geliyoruz” dedi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours