Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal; “AKSU’YA İYİ BELEDİYECİLİK GELECEK”

Paylaşmak Güzeldir..

Aksu’yu ziyaret eden İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, pazarcı esnafıyla bir araya geldi. Ünal, “Aksu’nun tapu ve imar sorunu var. Ayrıca tarım alanında yeterince desteklenmiyor. Aksu’ya İyi belediyeciliği getireceğiz” dedi

İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal ziyaretlerine devam ediyor. Aksu’nun Güzelyurt Mahallesi’ni ziyaret eden Ünal, pazarcı esnafına kulak verdi. İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, İyi Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Deniz Karataş ve meclis üyesi adaylarının eşlik ettiği Nesrin Ünal, Aksu’nun en büyük sorunlarından birinin bilinçsiz kentleşme olduğunu söyledi.

AKSU’YA İYİ BELEDİYECİLİK GELECEK

“Aksu’nun imar ve tapu sorununa çözeceğiz” diyen Ünal, “Aksu tarım ve turizm ile harmanlanmış, Antalya’nın güzide ilçelerinden biri. Fakat burada çarpık kentleşme mevcut. Artık Aksu’ya İyi belediyecilik gelecek. Belediye başkan adayımız Deniz Karataş ile birlikte Aksu’yu baştan yaratacak, tarıma gerekli desteği sağlayacak, alt yapı ve üst yapı sorunlarını çözeceğiz. Sosyal donatı alanlarını genişleterek Aksuluların rahat nefes almasını sağlayacağız” dedi.

DOĞRU TARIM POLİTİKASI UYGULAYACAĞIZ

Pazarcıların fiyat isyanına da değinen İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, “Üreticimiz, pazarcı esnafımız yanlış tarım politikaları nedeniyle yeterince desteklenmiyor. Yakın zamana kadar kendi kendine yeten bir ülke durumundayken şimdi samanı dahi ithal eder hale geldik. Gübreden tutun da mazota kadar üreticinin ana hammaddesi ateş pahası. Dolayısıyla bu ekonomik şartlar tezgaha da yansıyor. Doğru ve bilinçli tarım politikası ile üreticimizi, çiftçimizi destekleyeceğiz” diye konuştu.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours