Manavgat Halkı Adayına Sahip Çıkıyor

Paylaşmak Güzeldir..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, halk buluşmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Soğuk havaya rağmen mahalle meydanlarını hınca hınç dolduran vatandaşlar, Başkan Adayı Kara’yı, meşale ve çiçeklerle karşılayarak halkçı belediyeciliğe “DEVAM” diyor

CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, gece gündüz demeden kent halkıyla bir araya gelerek, Manavgat’ı ileri taşıyacak olan projeleri vatandaşlarla paylaşmaya devam ediyor. Başkan Adayı Nefi Kara’ya eşi Hacer Kara, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı ve partililer de eşlik ediyor.  Soğuk havaya rağmen sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Adayı Kara, genç yaşlı demeden tüm vatandaşlarla bire bir ilgileniyor, istek ve ihtiyaçlarını not ederek göreve gelmesi halinde yapacağı hizmetleri anlatıyor. Mahalle halkı ise CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Nefi Kara’yı çiçek, meşale ve sloganlarla karşılayarak halkçı belediyeciliğin Manavgat’ta yeniden “DEVAM” edeceğini belirtiyor. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayan Başkan Adayı Kara, son olarak Uzunlar, Hacıobası, Kızılağaç, Sırtköy, Şişeler, Salur, Sevinç, Yaylaalan, Tilkiler,Belenolbası, Sığırcılar, Cevizler, Dolbazlar, Yavşi, Evrenler, Mahrumçalı, Gebece, Tepeköy, Hocalı, Hacıali, Seydiler ve Doğançam Mahalleleri’ni ziyaret etti.

CHP’Lİ BAŞAR; İKTİDAR MANAVGAT’I GÖRMEZDEN GELİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, halka hitaben yaptığı konuşmada iktidar partisinin Manavgat’ın ve halkın ihtiyaçlarını görmezden geldiğini söyledi. Başkan Başar, “Öncelikle bu soğuk havaya rağmen bizleri oldukça sıcak karşıladığınız için siz değerli halkımıza yürekten teşekkür ediyorum. Sizlere hizmet etmek ve sizlerle bir arada olmak bizler için büyük bir gurur. Mevcut iktidar Manavgat’a 22 yıldan beridir hiçbir yatırım yapmadı. Bu kentin tam teşekküllü bir hastanesi bile yok. Halkımız her seferinde Antalya’ya gitmeye mahkum bırakılıyor. Eğitim alanına cezaevi yaptılar. Manavgat’ı beton direklerle ortadan ikiye böldüler. Sorgun ve Ulualan’ı sermayeye teslim etmek istediler. Bizim tek sevdamız Manavgat, onların ki ise rant. Belediye Başkan Adayımız “Halkın Doktoru” Niyazi Nefi Kara, kentimize yapacağı hizmetlerle herkesin hayatına dokunan çalışmaları gerçekleştirecek. 15 yıl boyunca bizlere hizmet eden Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’e verdiği emekler için teşekkür ediyor, Belediye Başkan Adayımız Nefi Kara’ya da başarılar diliyorum. CHP’li belediyeler halkı için var olmaya devam edecektir” dedi.

BAŞKAN ADAYI KARA; HER ZAMAN BİRLİKTE OLACAĞIZ

CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, seçimden seçime değil her zaman halkla beraber olacağını belirterek mahalle sakinlerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Başkan Adayı Kara, “31 Mart’tan sonra halkımızla devamlı bir araya gelerek kentimizle ilgili yapacağımız hizmet ve projeleri paylaşacağız. Halkçı belediyecilik anlayışımızda “Ben Yaptım Oldu”  anlayışı hiçbir zaman olmayacak. Gerek sosyal gerekse ekonomi projelerimizde genç yaşlı demeden sizlerin görüşünü ve fikrini alacağız. Bizim belediyecilik anlayışımızda şehirler betona gömülmeyecek. Tek bir kişiye ya da zümreye değil halka hizmet edeceğiz. Çalışmalarımız, halka rağmen değil halkla beraber olacak. Seçimden seçime bir araya gelmeyeceğiz, her zaman birlikte olacağız. Bizleri sahiplenmeniz, bağrınıza basmanız ve verdiğiniz destekler için sizlere minnet duyuyorum. Manavgat’ı sizlerle birlikte daha yaşanılabilir ve daha mutlu bir kent haline getireceğiz. Bu kentin bir evladı olarak bütün bilgi ve birikimimi sizler için harcayacağım. Bu soğuk havaya rağmen içimizi ısıtan ev sahipliğinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Biz biriz ve birlikteyiz” dedi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours