Ak Gıda- İçim Süt 30. Anfaş Fuarı’nda Yeme-İçme Profesyonelleriyle Buluşacak

Paylaşmak Güzeldir..

Ak Gıda- İçim Süt, 6-9 Şubat tarihleri arasında Antalya Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde yeme içme sektörü profesyonelleriyle bir araya geliyor. Şef Cemil Çengel ve ekibi; İçim, Président ve Masterini ürünleriyle hazırlayacakları ikramlar ve yemek pişirme atölyeleriyle fuar boyunca stantta ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türkiye’nin en fazla süt ve süt ürünleri üretimini gerçekleştiren ve 6 fabrikasıyla sektörün en büyük üreticisi olan Ak Gıda- İçim Süt, 6-9 Şubat tarihleri arasında ANFAŞ tarafından düzenlenen 30’uncu Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nda yeme içme sektörü profesyonelleriyle bir araya geliyor. Gastronomi sektörünün önemli organizasyonlarından biri olan ANFAŞ Fuarı’nda yerini alan Ak Gıda – İçim- Süt; Şef Cemil Çengel ile ekibinin İçim, Président ve Masterini ürünleriyle hazırlayacağı ikramlar ve yemek pişirme atölyeleriyle 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türkiye’den ve yurt dışından 300’ün üzerinde katılımcı ile 50 binden fazla profesyonel ziyaretçinin bir araya gelmesinin beklendiği fuar kapsamında bir değerlendirme yapan Ak Gıda-İçim Süt Ülke Satış Direktörü Başar Hamamcı, gastronomi sektörünün temsil edildiği fuar ve etkinliklerde yer almayı özellikle ev dışı tüketim pazarının ihtiyaçlarını anlamak ve bu alanda geliştirdikleri çözümleri anlatmak konusunda büyük fırsat olarak gördüklerini söyledi. Şirket olarak tüketicinin değişen damak zevkine uygun yeni ürünlerle portföylerini zenginleştirdiklerini söyleyen Başar Hamamcı, “Bu fuarlar, yeni ürünlerimizin kullanım alanlarını göstermek için de önem taşıyor” dedi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours