Başkan Adayı Nefi Kara Buluşmalara Devam Ediyor

Paylaşmak Güzeldir..

CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, kent merkezi ve kırsal mahallelerde başlattığı halk buluşmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Başkan Adayı Nefi Kara, her sabah erken saatlerde başlattığı çalışma programı kapsamında, Manavgat halkıyla bir araya gelerek, kentin geleceği ile ilgili yapacağı hizmetleri anlatıyor. Gece gündüz demeden saat mefhumu gözetilmeden yapılan çalışmalarda “Halkın Doktoru” Nefi Kara’ya, eşi Hacer Kara, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Antalya Milletvekili Aliye Coşar, Seçim Komitesi üyeleri, gençler ve kadınlar da eşlik ediyor. Başkan Adayı Nefi Kara, son olarak Mithatpaşa, Orhangazi, Antalya, Kordon Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Halk buluşmaları ve ziyaretlerinde son derece sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbetler etti. Esnaflar ve vatandaşlar, ekonomik zorluklarla boğuştuklarını ve gününü geçirmekte oldukça zorlandıklarını dile getirdi. Sosyal Belediyecilik anlayışının 31 Mart’tan sonra kaldığı yerden devam edeceğini belirten CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, kent halkının sosyal ve ekonomik hayatına katkı yapacak projeleri hayata geçireceğini söyledi. Başkan Adayı Kara, “Halk buluşmalarımız oldukça iyi geçiyor. Bizleri büyük bir samimiyetle karşılayan tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız ve esnaflarımız maalesef gününü geçirmekte zorlanıyor. Bu ekonomik koşullara dayanmak hiçte kolay değil. Bizler de halkımıza, göreve gelmemiz durumunda yapacağımız ekonomik ve sosyal projeleri anlatmaya devam ediyoruz. Halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Yapacağımız hizmetlerle kentimizi ileri taşıyacağız. Biz biriz ve birlikteyiz” dedi.

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours