Büyükşehir Durakları Yeniledi   

Paylaşmak Güzeldir..

Vatandaşların durak talebi üzerine harekete geçen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Manavgat ve Finike’de ihtiyaç duyulan bölgelere otobüs duraklarının montajını yaptı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, durak taleplerine duyarsız kalmıyor. Antalya’da toplu ulaşımın daha güvenli ve konforlu olması için her türlü çalışmayı gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan gelen otobüs durağı taleplerini de titizlikle değerlendiriyor. Bu kapsamda Manavgat ve Finike’de vatandaşlardan ve muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan noktalara duraklar yerleştirildi.

MANAVGAT’TA 3 MAHALLEYE DURAK

Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü ekipleri, Manavgat’ta Dikmen, Bucakşeyhler ve Kalemler mahallelerinde vatandaşların talebini kısa sürede yerine getirdi. Ekipler, Kalemler Mahallesi’nde TOKİ evlerinin yoğun olduğu en uygun noktalara kapalı durak yerleştirdi. Vatandaşlar taleplerine kısa sürede cevap verilmesinden memnuniyet duyduklarını belirterek Başkan Muhittin Böcek ve ekibine teşekkür etti. 

OKUL ÖNÜNE MODERN DURAK

Öncelik okullar bölgesi olmak üzere toplu taşıma araçlarının geçtiği güzergahlardaki yolcu yoğunluğu göz önünde bulundurularak yapımı tamamlanan otobüs durakları vatandaşların hizmetine sunuldu. Manavgat ilçesi Side mahallesiAli İhsan Barut İlköğretim okulu önüne öğrencilerin geçişlerini rahatlatmak, olumsuz hava koşullarında daha konforlu bekleme yapabilecekleri amacıyla yeni tip durak montajı yapıldı.

FİNİKE’YE 5 YENİ DURAK

Finike ilçesinde muhtarların talepleri doğrultusunda ihtiyaç olduğu belirlenen noktalara yeni duraklar konuldu. Büyükşehir ekipleri tarafından Yeşilyurt Mahallesi Atatürk Caddesi, Kum Mahallesi Sarısu ve İnönü Caddeleri ile İskele Mahallesi Fatih Bulvarı Üniversite Sokak’a durak montajı yapıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours