Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer (KBRN) tehlikeler konusunda farkındalığı arttırarak basit kişisel korunma bilgi ve becerisi kazandırma amacıyla Manavgat Devlet Hastanesi’nde eğitim verildi.
Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Deniz, Acil servis hemşiresi Ferdi Cavga başta olmak üzere eğitimi alan ve tamamlayan tüm personele teşekkür etti. Deniz, benzer eğitimlerin verilmesine devam edileceğini söyledi.
(Haber Merkezi)
+ There are no comments
Add yours