Gündoğmuşta yol çalışmaları devam ediyor

Paylaşmak Güzeldir..

Gündoğmuş Belediyesi ekipleri ulaşımı daha konforlu duruma getirmek için ilçe genelinde yol bakım, onarım ve yeni bağlantı yolları açma çalışmalarını sürdürüyor.

Sosyal belediyecilik ilkesi doğrultusunda ilçede en çok önem verdikleri çalışmaların başında mezarlıkların geldiğini söyleyen Belediye başkanı Mehmet Özeren, vatandaşların kabir ziyaretlerini daha sağlıklı şekilde yerine getirmeleri için Balkaya Mezarlığı içindeki bağlantı yollarına parke döşemeye başladıklarını söyledi.

Bu kapsamda Gündoğmuş belediyesine bağlı ekipler, Balkaya Mezarlığ’ında yeni açılan aile mezarlıklarında vatandaşların daha rahat ulaşım sağlamaları için alternatif yollarla birlikte parke çalışmalarını hızla devam ettiriyor.

Gündoğmuş ilçesinde aylar önce başlatılan tüm mahallelerin yol çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine hazır duruma getirileceğini ifade eden Belediye başkanı Mehmet Özeren;

“Vatandaşlarımızın, vefat eden yakınlarına son görevlerini huzur içinde yapabilmeleri adına belediyemizin tüm imkânlarını onlar için seferber ediyoruz. Balkaya mezarlığ’ımızda yeni açılan aile mezarlığı parsellerine vatandaşlarımızın ulaşımlarını daha rahat sağlamaları için mezarlık alanımızda yeni bağlantı yolu oluşturuyoruz. Çalışmalarımız kısa sürede tamamlanarak yollar vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuş olacak. Yapılan yollar sayesinde vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla mezarlık ziyaretlerini gerçekleştirebilecekler” dedi.

Gündoğmuş Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours