Kepezspor’a yan bakılmıyor

Paylaşmak Güzeldir..

Türkiye 3. Lig 1. Gruptaki Antalya’nın temsilcisi Kepezspor’a yan bakılmıyor. Başkan İsmail İltemir, “Teknik Heyetimiz ve futbolcularımız ile gurur duyuyoruz” dedi.

Ligde ve Ziraat Türkiye Kupasında yoluna emin adımlarla ilerleyen Kepezspor’da Başkan İsmail İltemir’den açıklama geldi.

Kırmızı Beyazlı takımın başarılı Başkanı İsmail İltemir, ” Ziraat Türkiye Kupasında Süper Lig temsilcisi İstanbulspor’u 120 dakikanın sonunda kupanın dışına iten ve Pazar günüde Küçükçekmece Sinopspor karşısında güzel futbol ile 3 puan alan Futbolcu kardeşlerimizi, teknik heyetimizi kutluyorum onlarla gurur duyuyoruz. Bizleri bu maçta 90 dakika boyunca destekleyen Kepezspor taraftarımıza ayrıca parantez açarak bir kez de onlara teşekkür ediyorum ve alkışlıyorum. Kepezsporumuzun bir birinden kıymetli yönetim kurulu üyelerimiz,  başta Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü ve Onursal Başkanımız Mustafa Yılmaz ile bu takımın şampiyon olması için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah sezon sonunda geçtiğimiz sezon 2. Ligin kapısından döndüğümüz bu ligden inşallah sezon sonu 2. Lige yükselerek Antalya’ya şampiyonluğu yaşatmak istiyoruz.” diye konuştu.

Kepez Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours