Manavgat Özel Fark Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ateş; “CUMHURİYET DÜNYANIN TEMİNATIDIR”

Paylaşmak Güzeldir..

Manavgat’ta Cumhuriyetimizin 100. yıl coşkusu başladı. Kentte kutlamaların ilk adresi Manavgat Özel Fark Anadolu Lisesi oldu. Öğrenci ve öğretmenlere seslenene Manavgat Özel Fark Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ateş Cumhuriyetin dünyanın güvencesi olduğunu kaydetti.

MANAVGAT’TA İLK KUTLAMA FARK ANADOLU LİSESİNDE YAPILDI

Özel Fark Anadolu Lisesin de Cumhuriyetimizin 100. yıl kutlama etkinlikler iki gün önce başladı. Okulun giriş salonunda düzenlenen törende şiirler okundu, marşlar söylendi. Öğrencilerin düzenlediği oratoryum gösterisi ayakta alkışlandı. Cumhuriyetimizin 100. Yıl belgesi hep birlikte izlendi.

ATEŞ; CUMHURİYET DÜNYANIN TEMİNATIDIR

Kutlama töreninde öğrenci ve öğretmenlere seslenen Manavgat Özel Fark Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ateş Cumhuriyet dünyanın güvencesidir dedi. Ateş; “Mustafa Kemal’in kurmuş olduğu cumhuriyet dünyanın teminatıdır. Bugün Ortadoğu’dan gelen sesler Avrupa’dan gelen sesler, aslında Türkiye’yi sadece bir köprü değil, dünyanın birleştirici, yapıştırıcı gücü konumuna sokmaktadır. Ülkemiz bu gücü de Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet ile sağlamaktadır. Cumhuriyet dünyanın temeli ve güvencesidir” dedi.

GENÇLERE GÜVENİYORUZ

100 yıllık Cumhuriyetimizin kazanımlarını ve Mustafa Kemal Atatürk’ün cumhuriyeti gençlere emanet ettiğini hatırlatan Ramazan Ateş ve okul müdürü Tuba Özcan, Cumhuriyetimizi yeni yüzyıllara taşıyacak gençlere güvendiklerini söyledi.

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours