Manavgat’ta Plaj Voleybolu Heyecanı Başladı

Paylaşmak Güzeldir..

Manavgat Belediyesi’nin Bu Yıl 7’ncisini Organize Ettiği Ve Kent Halkının Yoğun Katılım Gösterdiği Plaj Voleybolu Halk Turnuvası, Büyük Bir Coşkuyla Yukarı Pazarcı Mahallesi Zeynel Şenol Köprüsü Irmak Kıyısında Başladı. Plaj Voleybolu Halk Turnuvası’na, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Chp Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, Chp Antalya Milletvekili Aliye Coşar, Oda Başkanları, Stk Temsilcileri Ve Yüzlerce Vatandaş Katıldı. 32 Takımın 6 Gün Boyunca Şampiyonluk Mücadelesi Vereceği Voleybol Maçlarında 250 Sporcu Ter Dökecek. 17 Eylül Pazar Günü Şampiyonluk Mücadelesinin Yapılmasının Ardından Kazanan Takıma Kupa Ve Madalya Takdimi Yapılacak.

2. Lig’e Çıkan Kadın Voleybol Takımı Tanıtıldı

Plaj Voleybolu Halk Turnuvası’nın İlk Gününde, Manavgat Belediyespor’un Bu Yıl 2’nci Ligde Mücadele Edecek Olan Kadın Voleybolcuları Da Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen Tarafından Halka Tanıtıldı. Manavgat Belediyespor’un Kadın Voleybol Takımı, Şampiyonluk Sözü Vererek Manavgat’ı En İyi Şekilde Temsil Edeceklerini De Söyledi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Halkının Sporsever Olduğunu Ve Birçok Sporcuyu Kendi İçinden Yetiştirdiğini Vurguladı.

Geleceğin Sporcularını Yetiştiriyoruz

Başkan Şükrü Sözen, “Geçtiğimiz Günlerde Bu Alanda Plaj Futbolu Etkinliğimizi Gerçekleştirdik. Bugün De Aynı Heyecanla Voleybol Maçlarını Gerçekleştiriyoruz. Bu Kent Sporu Seviyor Çünkü Bu Kentin Sporcu Yetiştiren Bir Dinamiği Var. Çok Güzel Takımlarımız Var. Çok Keyifli Ve Güzel Maçlar Bizleri Bekliyor. Manavgat’ımızı Kadın Voleybolunun 2’nci Liginde Temsil Edecek Kardeşlerimle De Ayrıca Gurur Duyuyorum. Geçen Dönem Göğsümüzü Kabartan Bir Şampiyonluk Kazandılar. Bu Sene De Takımımızı Güçlü İsimlerle Takviye Yaptık. İnanıyorum Ki Bu Sene 1’nci Lige Direk Çıkacağız. Kent Halkımızın Desteği Bu Noktada Çok Önemli.  Kızlarımızın Maçlarına Gelerek Onlara Destek Olmamız Gerekiyor. Bu Vesile İle Emeği Geçen Tüm Çalışma Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyor, Turnuvamıza Katılan Tüm Takımlarımıza Da Başarılar Diliyorum” Dedi.

Manavgat Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours