Manavgat Devlet Hastanesi bünyesine 2 yeni Doktor daha katıldı. Anestezi Uzmanı Dr.Fatma Özdemir Özkan ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayhatun Topal atamaları tamamlanarak Manavgat Devlet Hastanesin de hasta kabulüne başladılar.
![](https://akdenizhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/anestezi.jpg)
Başhekim Mehmet Deniz yeni atamalarla birlikte Doktor kadrosunun daha da güçlendiğini belirterek “Kendilerine ve Manavgat’ımıza hayırlı olsun.” dedi
(Haber Merkezi)
+ There are no comments
Add yours