TGF Genel Kurulu 22-24 Ekim'de Alanya'da

04 Ekim 2021 15:32
TGF Genel Kurulu 22-24 Ekim'de Alanya'da

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Alanya’da 22-24 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Mevcut genel başkan Yılmaz Karaca ile yola devam edilecek.

Türk basının en büyük ve eski örgütü olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 10. olağan genel kurulu 22-24 Ekim 2021 tarihinde Alanya’da yapılacak.

Ankara’da TGF Genel Merkezi’nde toplanan Yönetim Kurulu, 10’uncu olağan genel kurulunun 22-24 Ekim tarihleri arasında Alanya Konaklı  Hedef Resort Otel’de yapılmasına karar verdi. 

Tarihinin en geniş kapsamlı genel kurulunu yapacak olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu yeni dönemde de Yılmaz Karaca genel başkanlığında yoluna devam edecek.

TGF’nin büyüyerek ve güçlenerek yoluna devam ettiğini ve üyeleri ile dimdik ayakta durduğunu, belirten TGF genel başkanı Yılmaz Karaca. “Üyelerimizle birlikte Türk basınının sorunlarını çözmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Bazı parazitlerle, mesleğimizi yerin dibine batırmaya çalışanlarla tabiki mücadelemizi yapıyoruz.  Şuna inanınki TGF çok güçlü ve sorunlarımıza odaklanmış bir kurumdur. Sizlerin desteği bizlere güç veriyor. Geçmişlerde bir güne sığdırılan genel kurulları artık TGF’ye yakışır bir biçimde 3 gün yapılma seviyesine getirdik. Sizlerle  22-24  Ekim tarihinde kongremizle birlikte hasret gidereceğiz. Kongremiz şimdiden camiamıza hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

 

Kaynak : akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle