Sözen, “Her şey çocuklarımız için”

08 Eylül 2021 14:04
Sözen, “Her şey çocuklarımız için”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yangınzede çocukları unutmadı. Manavgat Belediyesi 20 mahallede okula başlayan çocuklara eğitim seti dağıttı. Belenobası İlkokulu’nda ise eğitim seti dağıtımına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de katıldı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 2021-2022 eğitim öğretim yılına başlayan yangınzede çocukları unutmadı. Manavgat Belediyesi Ulukapı, Yaylaalan, Oymapınar, Dikmen, Yavrudoğan, Karavca, Güzelyalı, Demirciler, Çeltikçi, Belenobası, Bucakşeyler, Kalemler, Evrenseki, Aşağı Işıklar, Cevizler, Karaöz, Hacıali, Sevinç, Tilkiler ve Sırtköy Mahalleleri’nde okula başlayan çocuklara, içerisinde her türlü kırtasiye malzemesinin bulunduğu eğitim setlerini teslim etti.

 Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de Belenobası İlkokulu'nu ziyaret ederek hem öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi, hem de içerisinde boya, beslenme çantası, suluk, kalem, defter gibi kırtasiye malzemelerinden oluşan eğitim setlerini hediye etti. 

 Yeni eğitim döneminin ilk dersine Başkan Şükrü Sözen’le giren çocuklar ise, oldukça mutlu oldu. Yangına maruz kalan çocukların, bir an önce normal hayata dönmelerini sağlamak için tüm imkanlarını kullandıklarını belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, çalışmalarının aynı hızda devam edeceğini belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “İçimizi yakan orman yangınlarında evlerini kaybeden çocuklarımızın huzurlu bir ortamda bulunması ve kötü süreçten bir an önce arınması için kendi imkanlarımız dahilinde onların yanında olmaya özen gösteriyoruz. Yeni eğitim döneminin ilk gününde çocuklarımızla bir araya gelerek gücümüz nispetinde onları mutlu edecek hediyeler verdik. Tüm çocuklarımıza ve eğitim camiasına verimli bir dönem diliyorum. Onların yüzünün gülmesi için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak : akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle