“Sonbahar Manavgat’a çok yakışıyor”

20 Kasım 2021 13:56
“Sonbahar Manavgat’a çok yakışıyor”

Manavgat Belediye Başkanlığı binasının ırmak tarafındaki bahçesi, yaprakların dökülmesiyle birlikte muhteşem bir çekim alanına dönüştü. Başkan Sözen ve çocuklar, havaya yaprakları atarak hatıra fotoğrafları çektirdi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in süpürülmemesi talimatını verdiği bahçedeki ağaçlar, yapraklar ve birbirinden değişik rengi barındıran bahçe Manavgat halkının ilgi odağı olmaya devam ediyor. Manavgat halkının adeta akın ettiği fotoğraf çekim alanının bugünki ziyaretçileri ise Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve Side Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler oldu. Sabah saatlerinde Başkan Şükrü Sözen’i ziyarete gelen çocuklar ilk olarak kendi yaptıkları süs bitkisini hediye etti.Başkan amcalarıyla birlikte sonbahar yolunda yürüyüp, yaprakları havalara atan çocukların neşeleri görülmeye değerdi.

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, çocuklarla özçekim yapmayı da ihmal etmedi. Başkan Sözen ve çocuklar, havaya yaprakları atarak hatıra fotoğrafları çektirdi. Çocuklarla güzel bir vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, sonbahar mevsiminin Manavgat’a çok yakıştığını ve belediye bahçesinin vatandaşlar tarafından sıkça ziyaret edildiğini belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “Belediye hizmet binamızın bahçesinde bulunan ağaçlarımız sonbaharın gelmesiyle birlikte yaprak dökmeye başladı. Bizlerde, vatandaşlarımız keyifli vakit geçirebilsin ve anı ölümsüzleştirsin diye yaprakları süpürmeyerek doğal bir çekim alanı oluşturmak istedik. Bugün de Side Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören çocuklarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadım. Onlarla birlikte eğlenmek, oyunlar oynamak ve güzel vakit geçirmek bizlere de güzel bir enerji veriyor. Bu vesile ile tüm çocuklarımızı ve vatandaşlarımızı anı ölümsüzleştirmek için belediye binamızda bulunan sonbahar yolunu ziyaret etmeye davet ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

 

Kaynak : akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle