Oğuzhan ve Tarık’ın askerlik hayali gerçek oldu

29 Haziran 2021 15:32
Oğuzhan ve Tarık’ın askerlik hayali gerçek oldu

TEMAD ve Manavgat Jandarma İlçe Komutanlığı engelli Oğuzhan Ödemiş ve Tarık Özmen’in hayallerini geçekleştirdi. Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol’da ağırlanan Oğuzhan ve Tarık, asker elbisesi giyerek nöbet tuttu.

Türkiye Emekli Assubaylar Derneği (TEMAD) Manavgat Şube Başkanlığı ve Manavgat Jandarma İlçe Komutanlığı, engelli olan 21 yaşındaki Oğuzhan Ödemiş ve 17 yaşındaki Tarık Özmen’in hayallerini gerçekleştirdi.

TEMAD Manavgat Şube Başkanı Mesut Alkan, Oğuzhan ve Tarık’ın askerlik mesleğine olan hayranlıklarını öğrenmesi üzerine Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ile bağlantı kurarak hayallerini gerçekleştirdi. Oğuzhan Ödemiş ve Tarık Özmen asker kıyafetleri giydirerek, Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakolu’nda misafir edildi. Jandarma Trafik Timleri’nin motorları ile karakol bahçesinde tur atan Oğuzhan ve Tarık, karakol girişinde çelik yelek ve miğfer giyerek silahlı nöbet tuttu.

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Oğuzhan Ödemiş’e ve Tarık Özmen’e günün anısı olarak hediye verdi. TEMAD Manavgat Şube Başkanı Mesut Alkan, Oğuzhan ve Tarık’ın askerlik mesleğine çok ilgi duyduklarını, normal yaşamlarında bile askeri kamuflaj giydiklerini ifade ederek, “Bu bilgiler bize gelince, biz de hayallerini gerçekleştirmek için, Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ile bağlantıya geçtik. Bizi kırmadılar ve çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirdik” dedi. Alkan, Oğuzhan Ödemiş’e askeri üniforma hediye etti.

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakolu’nda gerçekleştirilen organizasyona TEMAD Manavgat Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile Oğuzhan Ödemiş ve Tarık Özmen’in aileleri de katıldı.

HABER MERKEZİ

Kaynak : akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle