Manavgat ÇYDD bursiyer öğrencilerle buluştu

20 Ocak 2022 14:32
Manavgat ÇYDD bursiyer öğrencilerle buluştu

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Manavgat şubesi başkanı Mehmet Çiçek ve yönetim kurulu, 2021-2022 eğitim öğretim döneminde burs verilen 61 ortaokul ve lise öğrencisine tanışma kahvaltısı düzenledi.

Türkiye’de eğitime destek veren önde gelen derneklerden olan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Manavgat Şubesi yönetimi, dernek tarafından burs verilen 26 ortaokul, 35 lise öğrenişi toplam 61 öğrenci ile Manavgat Belediyesi Boğaz Otel’de düzenlenen sabah kahvaltısında buluştu. Dernek Manavgat şubesi başkanı Mehmet Çiçek ve yönetim kurulu üyeleri, öğrencilerle yakından ilgilenirken, öğrencilere dernek genel merkezi ve bağışçılar tarafından sağlanan notebook ve çeşitli hediyeler verildi.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen kahvaltıda ÇYDD Manavgat Şubesi Başkanı Mehmet Çiçek, öğrencilere derneğin tarihçesi ve çalışmaları hakkında bilgi verirken, öğrenciler de üniversite ve meslek hayallerini anlattı.

Öğrenciler düzenlenen etkinlikten memnun kaldıklarını belirtirken, etkinliğin düzenlenmesinde katkısı olan kişi ve kurumlara teşekkür ederek, benzeri etkinliklerin devam etmesini istediler.

Kaynak : akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle