KARASAN ÇEVRE VAKFINDAN TEŞEKKÜR

Son Güncelleme : 19 Kasım 2021 13:11
KARASAN ÇEVRE VAKFINDAN TEŞEKKÜR

Karasan Çevre Vakfı 11.11 Milli Ağaçlandırma gününde Orman genel müdürlüğü tarafından tüm yurtta düzenlenen ağaç fidanı dikme etkinliğine, büyük yangından sonra sembol bölge olan Manavgat’ın Kalemler köyünde fidan dikimine katıldı.

Karasan Çevre Vakfı yönetim kurulu başkanı Kemal Enhoş etkinlik sonrası yaptığı açıklamada; yangından sonra bölgede yapılacak faaliyetler için desteklerini esirgemeyen başta Çin halk Cumhuriyeti Türkiye Büyük elçisi Sayın LİU SHAOBİN olmak üzere merkezi Ankara da bulunan ÇİNSİAD (ÇİN SANAYİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ) üyelerine, TCC Türkiye başkanı ZHOU YAN QUAN’ a ve etkinlik günü nedeniyle özel katkılarını sunan Manavgatlı iş adamı Koray VURAL ‘ a teşekkür etti.

Ayrıca 11.11. Milli Ağaçlandırma günü etkinliğin hazırlanıp gerçekleşmesinde emeği geçen başta tüm Orman Genel Müdürlüğü personeline, katılan emek veren tüm kişi ve kurumlara, özellikle okullardan gelip fidan diken tüm minik ellere teşekkürlerini belirtti.

Vakfın amaçlarından birinin küçük çocuklarımıza çevre bilincini yerleştirmek olduğunu belirten Enhoş, yine çocuklarımızla beraber bir etkinlik gerçekleştirip, Çinli dostlarından gelen yüksek talep ten dolayı bölge de ÇİN HALK CUMHURİYETİ – TÜRKİYE DOSTLUK ORMANI kurmayı planladıklarını söyledi.

HABER MERKEZİ

 

Kaynak : akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle