Hande ve Çağrı Dünya Evine Girdi

18 Eylül 2021 13:11
Hande ve Çağrı Dünya Evine Girdi

Antalya ve Manavgat’ın zirvesi Hande ve Çağrı’nın en mutlu gününde buluştu. Manavgat Ziraat Odası başkanı Rasim Metin’in kızı ile Hande ile Manavgat’ın en köklü ailelerinden Acar ailesinin oğulları Çağrı, masal gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Bir yanda Antalya valisi Ersin yazıcı diğer yanda Manavgat Kaymakamı Abdul Kadir Demir ,Nikahı kıyan ise Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen idi.

Antalya ve Manavgat’ın zirvesi Hande ve Çağrı’nın en mutlu gününde buluştu. Çiçeği burnunda çift alkışlar içerisinde girdi salona. İlk danslarını Leonard Cohen – Dance Me To The End Of Love eşliğinde yaptı. Çiftin Nikahları Kaplan Düğün salonunun muhteşem atmosferinde binlerce davetlinin gözleri önünde kıyıldı.

Çiftin nikahını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen kıyarken nikah şahitliklerini ise Antalya Valisi Ersin Yazıcı ve Manavgat Kaymakamı Abdul Kadir Demir yaptı. Manavgat Ziraat Odası başkanı Rasim Metin’in kızı ile Hande ile Manavgat’ın en köklü ailelerinden Acar ailesinin oğulları Çağrı, masal gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Antalya ve Manavgat’ın tanınmış isimlerinin yağdığı, davetlilerin salona sığmadığı muhteşem düğünle dünya evine giren genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER MERKEZİ

 

Kaynak : akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle