Başkan Bulut’tan gençlere çağrı, “ADD’ye bekliyoruz”

04 Ekim 2021 14:52
Başkan Bulut’tan gençlere çağrı, “ADD’ye bekliyoruz”

Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurlu geçtiğimiz günlerde önemli bir karar alarak dernek şube merkezi Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’ndeki ofisinde her gün Atatürkçülerle buluşma kararı aldı.

ADD Manavgat Şube Başkanlığı, Pandemi önlemleri kapsamında her gün saat 13.00-16.00 sularında hem üyeleri, hem de Atatürkçülerle buluşarak çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunma kararı aldı. ADD Manavgat Şube başkanı Yaşar Bulut, aldıkları kararın önemine değinerek bundan böyle derneğin kapalı olmamasına özen göstereceklerini ifade etti.

Bulut, dernek üyelerini, derneğe yeni üye olmak isteyenlerle yürekten Atatürkçü dostları ADD ofisinde ağırlamaktan büyük onur duyacaklarını belirterek şöyle konuştu;

“Gün birlik ve dayanışma günüdür bu nedenle yönetim kurulu olarak derneğimizin her gün 13.00-16.00 saatleri arasında tüm dostlarımızı bekliyoruz. Bu dayanışma gününde fikirlerini dinleyeceğimiz üyelerimiz ile bilhassa genç kesimi bekliyoruz” dedi.

ADD Manavgat yenilenen Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor.

Yaşar Bulut Başkan, Alişan Kaya Başkan  Yardımcısı, Taşkın Arda Yazman, Hatice Baş Sayman, A. Naci Tan Üye, Müge Kubaç Üye ve Hüseyin Avni Gelendost.

HABER MERKEZİ

Kaynak : akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle